about-us findclinic

افزایش زنگ خور

آمار بازدید از فایند کلینیک روز به روز در حال افزایش است. با عضویت در این سایت زنگ خور شما افزایش خواهد یافت.

about-us findclinic

قیمت مناسب

تبلیغات هزینه نیست ، بلکه سرمایه گذاری است. با عضویت در فایندکلینیک اعتبار کلینیک خود را افزایش دهید.

about-us findclinic

یک ماه اول رایگان

جهت اطمینان از به صرفه بودن هزینه تبلیغات و مشاهده نتایج زنگ خور ، عضویت یک ماه اول شما رایگان خواهد بود.

about-us findclinic

خود تبلیغی

با پاسخ به پرسش کاربران در صفحات مختلف این سایت حضور خود را پر رنگ تر کنید. هر چه فعال تر درخشان تر!

فایند کلینیک چیست؟

شروع فعالیت فایندکلینیک و تلاش به نتیجه رساندن پروژه، از یک دغدغه مهم آغاز شد که چیزی جز حفظ سلامت در کنار زیبایی و آگاهی سازی عمومی نمی باشد. این پروژه در ابتدا با تلاش تیم 4 نفره ما آغاز گردید.

با توجه به میل زیبایی ذاتی انسان ها و رونق بازار درمان های زیبایی در جامعه، افرادی سودجو بدون تخصص و مجوز اقدام به سودجویی از جامعه فاقد آگاهی می نمایند.

امروزه تعداد شکایات پزشکی در حوزه زیبایی در صدر لیست جرائم قرار دارد، که بسیار تاسف بار است. همواره در شبکه های مجازی و اخبار، شاهد اتفاقات تلخی هستیم که افراد با هدف افزایش زیبایی ، سلامت و حتی گاها جان خود را از دست داده اند. این اتفاق تلخ دلیلی جز مراجعه به مراکز فاقد صلاحیت ندارد.

هر کلینیک و مرکز زیبایی با توجه به خدماتی که ارائه می دهد می بایست دارای مجوزهایی اعم از حضور پزشک متخصص و دوره دیده با توجه به خدمات و پروانه مجوز فعالیت باشد. عدم آگاهی جامعه از حقوق خود موجب می شود که فرد به مراکزی که صلاحیت انجام امور زیبایی پزشکی ندارند مانند آرایشگاه ها و... مراجعه نمایند و گاها آسیب های جبران ناپذیری تا از دست رفتن جان فرد ایجاد شود.

فایند کلینیک سایت معرفی کلینیک های زیبایی است. افراد می توانند در فایندکلینیک با توجه به نوع درمان لیستی از کلینیک هایی را بیابند که وجه قانونی و علمی دارند. و پس از دریافت لیست کلینیک ها با توجه به نیاز و پارامترهای خود پس از تحقیقات، بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

محتوای موجود در بلاگ های فایند کلینیک با حساسیت تولید شده اند. با این حال توصیه می شود کاربران نیز در خصوص مطالب پزشکی و پزشک متخصص مورد نظر تحقیقات کامل از منابع معتبر انجام دهند. فایند کلینیک مسئولیت هر گونه پیامدهای ناشی از محتواهای این سایت را از خود سلب می نماید.

این سایت جهت ارتباط ساده تر بیمار-پزشک ساخته شده است. پلتفرم اجتماعی فایند کلینیک با قابلیت درج آگهی و نردبان، همواره در تلاش است جامعه هدف را به سمت مسیر ایمن و درست هدایت نماید.

ما در شبکه های دیگر از جمله اینستاگرام، آپارات و ... بازدید قابل توجهی داریم و سعی بر آگاهی سازی جامعه در زمینه پزشکی زیبایی نموده ایم. پزشکان دارای مجوز و تخصص در صورت همکاری با ما می توانند بازدید سایت و شبکه های خود را نیز افزایش دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

با عضویت در خبرنامه فایند کلینیک از آخرین تخفیف ها و مطالب خواندنی آگاه شوید.