logo

لیزر اندولیفت چیست؟

لیزر اندولیفت یکی از جدیدترین متدهای زیبایی و جوانسازی می باشد و همانطور که از نام آن مشهود است تکنولوژی لیزر در آن مورد استفاده قرار گرفته که این تکنولوژی امروزه در صنعت زیبایی جایی مخصوص برای خود بدست آورده است. با کمک Endolift امروزه می توان شاهد جوانسازی صورت و بدن با روشی کاملا غیر تهاجمی بود.

در این تکنیک که نتایجی قابل قیاس با جراحی لیفت دارد هیچگونه جراحت، اسکار، خونریزی و حتی بیهوشی در میان نمی باشد و با روشی کاملا بدون عوارض و تهاجم لیفت قابل توجهی را مشاهده خواهیم نمود.

نکاتی درباره لیزر اندولیفت

 • لیزر اندولیفت با تحریک کلاژن سازی باعث سفت شدن و لیفت پوست شده، و لذا باعث رفع چین و چروک و جوانسازی پوست می شود.
 • اندولیفت همچنین باعث مقداری چربی سوزی می شود.
 • اندولیفت بیشتر در نواحی صورت از جمله پلک پایین، گونه، خط فک، اطراف دهان، چانه، غبغب و گردن انجام می شود.
 • همچنین از اندولیفت می توان در نواحی بازو، شکم، باسن، ران، زانو و مچ پا استفاده نمود.
 • اندولیفت بدون درد است، و نیاز به استراحت و دوره نقاهت ندارد.
 • لیزر اندولیفت با استفاده از فیبر به زیر پوست فرستاده شده، و به بافت پوست تابیده می شود. ضخامت این فیبر کمی نازک تر از یک تار مو می باشد.

 

براي مشاهده ديگر کلينيک ها بر روي دکمه زير کليک کنيد:

مشاهده ديگر کلينيک ها

 

فیلم توضیحات اندولیفت

 

 

 

کاربردهای اندولیفت

اندولیفت پوست بیشتر در نواحی صورت انجام می پذیرد، ولی از جوانسازی پوست با اندولیفت می توان در برخی از نواحی بدن نیز استفاده نمود. اندولیفت در نواحی زیر استفاده می شود:

اندولیفت صورت

با افزایش سن فاکتورهای پیری مانند چروک و لک های پوستی در نواحی صورت نیز پدیدار می گردند، برای رهایی از این علائم یکی از موثرترین روش ها اندولیفت می باشد که با استفاده از این روش می توان میزان چروک ها و افتادگی پوست صورت را به صورت محسوسی کاهش داد و همچنین تاثیر این روش را بر شفافیت و زیبایی پوست شاهد بود.

با اندولیفت پوست نیز می توان کاهش چربی های موضعی صورت و همچنین کمک به زاویه سازی صورت و سفت شدن پوست را داشت.

اندولیفت زیر چشم

آثار افزایش سن را نیز می توان در اطراف چشم نیز به وضوح مشاهده نمود. افتادگی گاهی می تواند بر اثر تجمع اندک و زیاد چربی در زیر پوست باشد. در اندولیفت پلک پایین با کمک لیزر تحریک بافت های عمقی جهت کلاژن سازی انجام می گیرد و در نتیجه شاهد جوانسازی چشم ها می باشیم.

اندولیفت گونه

همانطور که در مطالب بالا اشاره نمودیم لیزر اندولیفت در جوانسازی و لیفت پوست بسیار تاثیرگذار است. بنابراین با کمک آن می توان جوانسازی و رفع شل شدگی پوست در نواحی گونه ها را بازگردانیم زیرا با تحریک کلاژن سازی پوست شاهد رفع افتادگی های پوستی ناشی از افزایش سن خواهیم بود.

اندولیفت خط فک

اندولیفت دارای کاربرد کاهش چربی های موضعی در مناطق مختلف از صورت می باشد. به همین جهت اندولیفت خط فک می تواند موجب از بین بردن چربی های این ناحیه گردیده و در نتیجه خطوط فک نمایان تر شده و اصطلاحا زاویه سازی فک را داشته باشیم.

اندولیفت اطراف دهان

با افزایش سن اطراف نواحی دهان خطوطی نمایان می شود که تحت عنوان خطوط خنده نیز شناحته می شود که در بسیاری از افراد ناخوشایند می باشد اما با کمک اندولیفت و نفوذ به بافت های عمقی پوست کلاژن و الاستین سازی تحریک و در نتیجه کاهش چشمگیر افتادگی و خطوط خنده را خواهیم داشت.

اندولیفت چانه

با کمک اندولیفت می توان جوانسازی و کاهش چربی موضعی در نواحی پایین صورت و چانه را همراه داشت. همچنین رفع افتادگی پوست با اندولیفت به سهولت امکان پذیر می باشد.

اندولیفت غبغب

همانطور که در مطالب بالا ذکر شد لیزر اندولیفت دارای کاربرد جوانسازی و چربی سوزی موضعی به خصوص در نواحی صورت می باشد و از آنجائیکه وجود چربی در زیر چانه و همان ناحیه غبغب در زیبایی صورت بسیار تاثیرکذار است با کمک این روش می توان بصورت قابل ملاحظه ای از حجم چربی های ناحیه غبغب کاست.

اندولیفت گردن

جوانسازی اندولیفت در نواحی صورت و بدن مورد استفاده قرار می گیرد. آثار افزایش سن علاوه بر نواحی صورت در نواحی گردن نیز به وضوح قابل ملاحظه است بنابراین با کمک روش غیر تهاجمی اندولیفت می توان جوانی و شادابی پوست ناحیه گردن را هم نیز بازگرداند.

اندولیفت بازو

از لیزر اندولیفت برای سفتی بازو و رفع شل شدگی و افتادگی ملایم استفاده می گردد.

اندولیفت شکم

لیزر اندولیفت با استفاده از فیبر با ضخامت پایین به زیر پوست فرستاده می شود و سبب لیفت و جوانسازی در ناحیه می گردد. ضخامت میکروفیبر حدود 200-300 میکرون همانند قطر یک سوزن نازک می باشد با توجه به ناحیه تحت درمان کمی متغیر خواهد بود اما در هر صورت روشی غیر تهاجمی بوده که اسکاری از خود به جای نخواهد گذاشت.

در اندولیفت شکم شاهد رفع چربی و رفع افتادگی ملایم و سفتی موضع خواهیم بود.

اندولیفت باسن

کاربرد اندولیفت در ناحیه باسن نیز همانند دیگر نواحی بدن سبب رفع افتادگی و برطرف شدن چین و چروک های پوستی این عضو می گردد.

اندولیفت ران

اندولیفت می تواند افتادگی و چروک ها در نواحی داخلی ران را نیز تا حدود مشهودی کاهش دهد.

اندولیفت زانو

اندولیفت در نواحی داخلی زانو می تواند سبب کاهش چربی و افتادگی و در نتیجه لیفت این ناحیه می گردد.

اندولیفت مچ پا

جهت لیفت و جوانسازی نواحی مچ پا و همچنین قوزک پا می توان از روش درمانی اندولیفت بهره جست.

اندولیفت چگونه کار می کند؟

عملکرد لیزر اندولیفت به وسیله اشعه لیزر می باشد. اشعه لیزر در این تکنیک به بافت چربی و بافت پیوندی در لایه زیر پوست تاثیر می گذارد. پوست ما از سه لایه با نام های اپیدرم (سطحی)، درم (میانی)، هیپودرم (زیر پوست) تشکیل شده. لایه میانی و زیر پوست حاوی بافت پیوندی ، عروق، چربی، رشته های کلاژن و اعصاب می باشد.

در اندولیفت پوست چربی و بافت های هدف اشعه نور با طول موج خاص را جذب نموده و مابقی را بازتاب می دهد. طول موج مورد استفاده در اندولیفت 1470 نانومتر می باشد که توسط چربی و بافت های هدف جذب و دمای موضعی آن ها را افزایش می دهد که منجر به خونرسانی بیشتر به منظور کاهش دما می گرد که در نتیجه جوانسازی ایجاد می گردد.

لازم به ذکر است که در عین حال سایر بافت ها آسیبی نمی بینند. در واقع پرتوی نوری مورد استفاده در اندولیفت تنها در بافت های هدف تاثیر می گذارد.

مزایای اندولیفت

 • عدم نیاز به بیهوشی
 • هزینه مناسب نسبت به جراحی لیفت صورت و سایر روش ها
 • عدم ایجاد هرگونه برش و خونریزی و اسکار
 • بهبودی سریعتر به نسبت جراحی لیفت
 • تعداد جلسات درمانی کم
 • عدم نیاز به بخیه و برش
 • ایمنی بالا در اندولیفت
 • امکان همراهی این روش جوانسازی با بسیاری از روش های جوانسازی

عوارض اندولیفت

روش درمانی اندولیفت عوارض خاصی در پی نخواهد داشت و تنها امکان ایجاد کمی کبودی و تورم مختصر در موضع درمان می باشد که به سرعت رفع می گردد. در واقع زمانی شاهد عوارض خواهیم بود که این درمان در مراکز غیر معتبر صورت گیرد.

نتایج اندولیفت

اندولیفت سبب جوانسازی پوست، کلاژن سازی و استحکام بافت های پوستی و رفع چین و چروک و افتادگی های پوستی می گردد. همچنین بافت های لنفاوی و چربی که موجب افتادگی پوست می گردند تحت تاثیر اندولیفت قرار گرفته و سبب چربی سوزی و کاهش چربی در موضع می گردد.

فیلم اندولیفت صورت

 در این قسمت به زودی فیلمی از اندولیفت قرار خواهد گرفت.

دوره نقاهت و مراقبت های بعد از اندولیفت

 • از استفاده کرم های گوناگون و آرایش تا 2 روز اجتناب نمایید.
 • داروهای تجویزی پزشک را به درستی و دقت مصرف نمایید.
 • برای کاهش کبودی احتمالی از کمپرس یخ استفاده نمایید.
 • مصرف داروهای و مواد رقیق کننده خون مانند آسپرین، وارفاین، الکل، سیگار و... تا 3 روز اجتناب نمایید.

چه افرادی گزینه مناسبی برای اندولیفت نمی باشند؟

 • لازم به ذکر است افراد دارای مشکلات پوستی و آکنه می بایست از انجام این روش درمانی اجتناب نمایند.
 • افراد باردار و شیرده از انجام این روش می بایست اجتناب نمایند.

قیمت و هزینه اندولیفت

هزینه اندولیفت کاملا مرتبط با ناحیه درمان و میزان ترمیم می باشد. بنابراین در ویزیت اولیه و جلسه مشاوره پس از بررسی مشکلات پوستی فرد می تواند از هزینه درمان اطلاع پیدا کند. لازم به ذکر است هزینه اندولیفت متناسب با میزان تاثیرگذاری و ماندگاری آن به نسبت سایر روش ها جوانسازی مناسب می باشد.

بهترین کلینیک اندولیفت در ایران

در انتخاب کلینیک مناسب جهت انجام اندولیفت و سایر روش ها می بایست به شدت دقت نمود، ما در اینجا به چند مورد اشاره می نماییم تا در انتخاب کلینیک مناسب شما را راهنمایی نماییم.

 • به عنوان مثال کلینیک در ابتدا می بایست کلیه سوابق بیمار را در ابتدا مورد بررسی قرار دهد.
 • کلیه پروسه درمان و تعداد جلسات مورد نیاز کاملا می بایست به بیمار توضیح داده شود.
 • دقت در ضد عفونی کردن کلیه دستگاه ها پس از هر بار مصرف
 • در مورد هزینه های درمانی می بایست کاملا بیمار را در ابتدا در جریان قرار دهند.

و در نهایت کادر درمانی حرفه ای و پزشک متخصص در انتخاب بهترین کلینیک موثر می باشد. فایندکلینیک با بررسی تمامی مجوزها پیش از معرفی هر کلینیک و پزشک شما را در این امر یاری می نماید.

اندولیفت فایند کلینیک

از آنجائیکه کلیه روش های درمانی و زیبایی می بایست در کلینیک معتبر انجام گیرد تا ضامن سلامت و نتیجه بخشی آن باشد، تمامی کلینیک های معرفی شده در فایندکلینیک به دقت بررسی شده و شما با اطمینان خاطر می توانید با توجه به موقعیت جغرافیایی و شهر سکونت خود با چند کلیک ساده بهترین ها را بیابید.

سوالات متداول اندولیفت

به چه تعداد جلسات اندولیفت نیاز است؟

تشخیص نیاز به تعداد جلسات درمانی کاملا به شرایط پوستی فرد بستگی دارد اما در اکثر مواقع طی یک جلسه انجام می گردد و در برخی موارد جهت ترمیم می توان یک جلسه درمانی دیگر طی یکسال بعد نیز داشت.

دوام و ماندگاری نتایج اندولیفت چقدر است؟

اندولیفت به نسبت سایر روش های جوانسازی دارای ماندگاری قابل قبولی است. بسیاری بر این باورند که میزان ماندگاری رابطی مستقیمی با میزان نتیجه بخشی دارد یا به عبارتی اگر فرد احساس کند 5 سال جوان تر شده در نتیجه 5 سال ماندگاری این روش خواهد بود.

اندولیفت چقدر طول می کشد؟

بستگی به موضع درمان دارد که معمولا بین نیم تا 1 ساعت در هر جلسه به طول می انجامد.

چه مدت پس از اندولیفت، نتایج قابل مشاهده است؟

نتایج بلافاصله پس از انجام این روش قابل مشاهده است اما پس از گذشت چند ماه نتایج نهایی کاملا مشهود می باشد.

اندولیفت بهتر است یا جراحی لیفت؟

در اندولیفت بیهوشی، جراحی و بستری شدن و دوران نقاهت وجود ندارد و همچنین هیچگونه اسکار یا بخیه ای نیز در کار نمی باشد. اندولیفت در مدت زمان اندک نسبت به جراحی انجام می گیرد و خطرات و عوارض جراحی را نیز ندارد. همچنین مدت زمان بهبودی بسیار سریع تر می باشد. همچنین در صورت عدم رضایت در اندولیفت امکان بازگشت وجود دارد در صورتی که عمل های  جراحی برگشت پذیر نبوده و در برخی موارد قابلیت ترمیم هم نیز وجود ندارد.

ترکیب لیزر اندولیفت با هایفو تراپی چگونه است؟

در کنار اندولیفت می توان از سایر روش های جوانسازی نیز استفاده نمود. به عنوان مثال ترکیب اندولیفت و جوانسازی با هایفوتراپی می تواند در نتیجه بسیار تاثیرگذار و موثر باشد.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 6150  |
 4.25   از   5/00   از تعداد   32   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

کلینیک های اندولیفت در ایران

تهران
ایرانیان

جوانسازی پوست و رفع غبغب با اندولیفت

ایرانیان
تهران - زعفرانیه
مشاهده اطلاعات

توجه: دریافت شرایط ویژه با ذکر نام فایندکلینیک در هنگام تماس

تهران
تخصصی آرمان الهیه

اندولیفت صورت برای سفتی و لیفت پوست

تخصصی آرمان الهیه
تهران - پاسداران
مشاهده اطلاعات

توجه: دریافت شرایط ویژه با ذکر نام فایندکلینیک در هنگام تماس

تهران
نیلفروش زاده

اندولیفت برای سفتی و لیفت پوست صورت

نیلفروش زاده
تهران - جردن
مشاهده اطلاعات

توجه: دریافت شرایط ویژه با ذکر نام فایندکلینیک در هنگام تماس

تهران
زیبایی بنیتا

اندولیفت برای لیفت و سفتی پوست صورت

زیبایی بنیتا
تهران - زعفرانیه
مشاهده اطلاعات

توجه: دریافت شرایط ویژه با ذکر نام فایندکلینیک در هنگام تماس

تهران
پزشکی ترمه

سفتی پوست صورت و جوانسازی با اندولیفت

پزشکی ترمه
تهران - کامرانیه
مشاهده اطلاعات

توجه: دریافت شرایط ویژه با ذکر نام فایندکلینیک در هنگام تماس

تهران
تخصصی آرمان الهیه

جوانسازی و سفتی پوست غبغب با اندولیفت

تخصصی آرمان الهیه
تهران - پاسداران
مشاهده اطلاعات

توجه: دریافت شرایط ویژه با ذکر نام فایندکلینیک در هنگام تماس

تهران
نیلفروش زاده

اندولیفت برای سفتی پوست و رفع غبغب

نیلفروش زاده
تهران - جردن
مشاهده اطلاعات

توجه: دریافت شرایط ویژه با ذکر نام فایندکلینیک در هنگام تماس

تهران
زیبایی بنیتا

اندولیفت غبغب برای سفتی پوست و جوانسازی

زیبایی بنیتا
تهران - زعفرانیه
مشاهده اطلاعات

توجه: دریافت شرایط ویژه با ذکر نام فایندکلینیک در هنگام تماس

تهران
پزشکی ترمه

اندولیفت غبغب برای جوانسازی و سفتی پوست

پزشکی ترمه
تهران - کامرانیه
مشاهده اطلاعات

توجه: دریافت شرایط ویژه با ذکر نام فایندکلینیک در هنگام تماس

کلینیک ها ContantUs