ابدومینوپلاستی تهران

logo

بهره مندی از شکم صاف، بدون چربی و عاری از پوست شل و افتاده خواسته هر فردی می باشد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی با کمک جراحی ها از جمله جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی این امکان فراهم گردیده است.

درجراحی ابدومینوپلاستی با برداشتن چربی و پوست اضافه و همچنین سفت نمودن عضلات در دیواره شکم، ظاهری صاف و بدون برآمدگی و چین خوردگی در این ناحیه ایجاد می گردد. این جراحی گاها به همراه لیپوساکشن انجام می گردد، زیرا در لیپوساکشن، هدف صرفا حذف چربی بوده و با حذف چربی ها امکان شل شدگی و افتادگی پوست وجود دارد. بنابراین با کمک ابدومینوپلاستی پوست اضافی برداشته می شود. در بسیاری موارد در افرادی که تحت تاثیر تغییرات وزنی شدید، افزایش سن، بارداری و... دچار افتادگی پوست شکم شده اند از ابدومینوپلاستی به منظور حذف پوست و چربی اضافه استفاده می گردد. همچنین ابدومینوپلاستی به صورت جراحی ترکیبی با لیپوساکشن و لیپوماتیک نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی بهترین کلینیک های ابدومینوپلاستی در تهران

با توجه به حساسیت این روش و همچنین قرارگیری در دسته جراحی، حتما می بایست در بیمارستان و یا کلینیک های معتبر توسط جراح دارای تخصص و تجربه انجام گردد.

در این مطلب سعی داریم مراکز و بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران را معرفی نماییم. معرفی کلینیک ها به تفکیک و بر اساس موقعیت جغرافیایی در تهران می باشد.

مرکز ابدومینوپلاستی شمال تهران

دکتر ابوالفضل عبدیزدانی (ولیعصر)

دکتر عبد یزدانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد. وی دارای عضویت در آکادمی جراحی زیبایی آمریکا و همچنین عضو کالج جراحان بین المللی آمریکا نیز می باشد. این پزشک در زمینه جراحی های زیبایی از جمله ابدومینوپلاستی دارای تخصص و تجربه فراوان بوده و از ایشان به عنوان یکی از بهترین جراحان ابدومینوپلاستی در تهران می توان نام برد.

دکتر ابوالفضل عبدیزدانی

آدرس: خیابان ولیعصر، پارک ملت، برج جم، طبقه 4، واحد 3

تلفن: 22025050-021  22056706-021

اینستاگرام: www.instagram.com/dr.abdyazdani

دکتر حسین پناه (فرشته)

دکتر حسین پناه فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد. این پزشک دارای عضویت در انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و همچنین عضویت رسمی در انجمن جراحان پلاستیک ایران نیز می باشد. دکتر پناه از جمله جراحان زیبایی شناخته شده در تهران محسوب می گردند.

دکتر حسین پناه

آدرس: تهران، خیابان فرشته

تلفن: 26294584-021  09371411040  09053863484

اینستاگرام: www.instagram.com/dr.hossein.panah

دکتر داریوش نادری (پاسداران)

دکتر داریوش نادری دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشد. ایشان در زمینه جراحی زیبایی از جمله جراحی لاغری شکم و ابدومینوپلاستی فعالیت موفقیت آمیزی در طول دوره کاری خود داشته است.

دکتر داریوش نادری

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، طبقه 3، واحد 8

تلفن: 22792458-021  22792439-021  09361035898

وب سایت: drdnaderi.com

اینستاگرام: www.instagram.com/dr_dariushnaderi

دکتر پژوا سلیمان زاده (ظفر)

دکتر سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و دارای سابقه چندین ساله و درخشان در زمینه انجام جراحی های زیبایی همچون ابدومینوپلاستی می باشد.

دکتر پژوا سلیمان زاده

آدرس: تهران، شریعتی، خیابان دستگردی (ظفر)، بعد از تبریزیان، نرسیده به کازرون، روبروی نان و شیرینی ظفر، پلاک 83، طبقه 3، واحد 21

تلفن: 26420665-021  09129330252

وب سایت: drsoleymanzadeh.ir

اینستاگرام: www.instagram.com/drsoleymanzadeh

دکتر مهدی جعفری (ونک-جردن)

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک است. وی یکی از بهترین جراحان زیبایی با سابقه طولانی و تجربه بالا در زمینه انواع جراحی های زیبایی شکم، ابدومینوپلاستی و لاغری می باشد.

دکتر مهدی جعفری

آدرس: تهران، جردن، بین میرداماد و چهارراه جهان کودک، برج نگین، طبقه 11، واحد 1103

تلفن: 88880171-021 

وب سایت: doctorjafari.ir

اینستاگرام: www.instagram.com/drmehdijafari

دکتر شهریار حدادی (ونک)

دکتر حدادی از جمله جراحان زیبایی خوب در ایران محسوب می شوند. ایشان دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، و همچنین دارای عضویت هیئت علمی دانشگاه تهران نیز می باشند. وی در زیمنه انواع جراحی های زیبایی مانند ابدومینوپلاستی و لاغری فعالیت دارد.

دکتر شهریار حدادی

آدرس: تهران، میدان ونک، انتهای گاندی شمالی، کوچه برادران شریفی، پلاک 42، طبقه 2

تلفن: 09108315185

وب سایت: drhaddadi.ir

اینستاگرام: www.instagram.com/drhaddady

دکتر امیر دریانی (جردن)

دکتر امیر دریانی فوق تخصص جراحی زیبایی و دارای عضویت در انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا می باشد. این پزشک در زمینه انواع جراحی های زیبایی صورت و اندام بدن فعالیت دارد.

دکتر امیر دریانی

آدرس: تهران، نلسون ماندلا، پایین تر از پل میرداماد، سر سپیدار، جنب بانک پارسیان، ساختمان مهرگان، طبقه اول، واحد 2

تلفن: 88884100-021  09380353525

وب سایت: dr-daryani.ir

اینستاگرام: www.instagram.com/dr_daryani

مرکز ابدومینوپلاستی غرب تهران

دکتر آرش نجف بیگی (سعادت آباد)

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است. ایشان از عضویت  انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا برخوردار می باشد. همچنین وی دارای گواهی های رعایت استاندارد جهانی در کلینیک های خود نیز می باشد.

دکتر آرش نجف بیگی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نرسیده به علامه شمالی، پلاک 64، طبقه پنجم، زنگ 52

تلفن: 26740064-021  26740054-021

وب سایت: drnajafbeygi.com

اینستاگرام: www.instagram.com/drnajafbeygi

دکتر مجید نداف کرمانی (سعادت آباد)

دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد. این پزشک دارای عضویت در انجمن جراحان زیبایی ایران است. همچنین در انجام انواع جراحی زیبایی در نواحی مختلف صورت و بدن، لاغری شکم و پهلو همچنین ابدومینوپلاستی دارای مهارت و تجربه می باشد.

دکتر مجید نداف کرمانی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان نهم، پلاک یک، طبقه دوم، واحد 10

تلفن: 22134997-021

وب سایت: drnadafkermani.com

اینستاگرام: www.instagram.com/drnadafkermani

دکتر احمدعلی رجب پور (دهکده المپیک)

دکتر رجب پور دارای بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشد. از افتخارات این پزشک می توان به کسب رتبه یک بورد جراحی کشور در سال 1392، رتبه یک آزمون فوق تخصصی جراحی پلاستیک کشور در سال 1393، عضویت در بنیاد ملی نخبگان کشور نام برد. همچنین وی دارای عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی کشور نیز می باشد.

دکتر احمدعلی رجبپور

آدرس: تهران، دهکده المپیک

تلفن: 09120600407

وب سایت: rajabpur.com

اینستاگرام: www.instagram.com/dr.rajabpur

انتخاب بهترین مرکز ابدومینوپلاستی در تهران

انتخاب جراح زیبایی یکی از مهم ترین مراحل در انجام عمل های زیبایی می باشد. گاها انتخاب افراد فاقد صلاحیت و دانش می تواند منجر به نتیجه نامطلوب جراحی؛ عوارض جبران ناپذیر و حتی مرگ شود. بنابراین توصیه فایندکلینیک همواره بر این است که پیش از انتخاب جراح در خصوص تخصص، مهارت و تجربه کاری وی تحقیق نمایید. در ادامه سه مورد از جراح های زیبایی جهت ابدومینوپلاستی که دارای سابقه و مهارت بالا هستند معرفی می نماییم.

 • دکتر ابوالفضل عبد یزدانی
 • دکتر حسین پناه
 • دکتر مجید نداف کرمانی

ویژگی های بهترین کلینیک ابدومینوپلاستی در تهران

 • کلینیک دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت
 • تخصص و تجربه و مهارت پزشک
 • وجود رزومه نمونه های موفقیت آمیز جراحی های زیبایی
 • رعایت اصول بهداشتی
 • پایبندی به اصول اخلاقی و در الویت قرار دادن سلامت مراجعین
 • مسئولیت پذیری بالا
 • ارائه مشاوره و بررسی شرایط سلامت بیمار و پیشنهاد بهترین روش درمان متناسب با هر فرد
 • هزینه های منطقی (برحسب نوع جراحی، میزان تخصص و تجربه پزشک و...)

چگونه بهترین کلینیک ابدومینوپلاستی در تهران را پیدا کنیم؟

انجام اقدامان زیبایی از جمله انواع جراحی های زیبایی نیازمند تخصص به همراه تجربه می باشد. بنابراین همواره در یافتن کلینیک ها و پزشکان زیبایی این مهم را لحاظ فرمایید. تحقیقات کافی، مراجعه به کلینیک پزشک و حتی صحبت با افرادی که تحت درمان با آن پزشک قرار گرفته اند در انتخاب شما بسیار حائز اهمیت و تاثیرگذار می باشد.

در این زمینه فایندکلینیک شما را در مسیر یافتن کلینیک و پزشکان زیبایی مرتبط با نوع درمان مدنظر شما یاری می نماید. جستجو در سایت ما بر مبنای نام درمان و همچنین نوع عارضه انجام می گردد. همچنین این امکان وجود دارد که جستجو با فیلترهای گوناگون مانند شهر و موقعیت جغرافیایی صورت پذیرد.

ما در این صفحه به معرفی پزشکان جراح به منظور جراحی ابدومینوپلاستی پرداخته ایم. جهت جستجوی بیشتر به صفحه اول سایت، پنل جستجوی بالای این صفحه مراجعه نمایید.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 1495  |
 1.00   از   5/00   از تعداد   1   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs