کاشت مو تهران

logo

زیبایی، ضخامت و پرپشتی مو نقش بسیار مهمی در جذابیت چهره دارد. ریزش مو تحت عوامل گوناگونی نظیر استفاده از وسایل گرمایشی مانند سشوار و...، استفاده از محصولات نامناسب برای مو، رنگ های شیمیایی، هورمون و ژنتیک می باشد. امروزه انواع روش های خانگی و کلینیکی برای تقویت مو وجود دارد. اما در برخی افراد این روش ها پاسخگویی مناسب را نداشته و تنها راه چاره کاشت مو می باشد.

در تکنیک های مختلف کاشت مو، از موی سایر قسمت های بدن (بانک مو) برای پیوند استفاده می گردد. کیفیت کاشت و رعایت اصول در نتیجه نهایی کاشت مو تاثیر بسزایی دارد. در این مقاله به معرفی بهترین کلینیک ها و مراکز کاشت مو در تهران می پردازیم.

معرفی بهترین مرکز کاشت مو در تهران

در این قسمت بر اساس موقعیت جغرافیایی و محله، بهترین کلینیک های کاشت مو و اطلاعات آن ها را معرفی می کنیم.

مرکز کاشت مو شمال تهران

دکتر آرش نجف بیگی (خیابان آفریقا)

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد. در کلینیک دکتر نجف بیگی از تکنیک های FIT، کاشت مو به روش دستگاه بدن جراحی، کاشت مو فوق ترکیبی دستگاه و برداشت از ریش استفاده می شود. این کلینیک با عنوان کاشت مو به روش SUPER FUE شهرت یافته است و از پیشگامان این روش در ایران می باشد. از مهم ترین مزیت دستگاه Super Fue قابلیت شناسایی موهای ضخیم و گرافت های چند ریشه ای می باشد. دستگاه هوشمند با اسکن و آنالیز و برداشت دقیق گرافت ها بدن هیچگونه آسیبی به ریشه مو، موجب نتیجه بخشی 3 الی 4 برابری تراکم و کیفیت کاشت مو نسبت به روش های سنتی می شود. در این تکنیک هیچ برشی انجام نمی گردد و با اعمال بی حسی کاشت مویی بدون درد را تجربه خواهید نمود.

دکتر آرش نجف بیگی

آدرس: تهران، جردن، بالاتر از تقاطع حقانی، خیابان کیش، پلاک 45، طبقه چهارم شرقی، پلاک 7

تلفن: 02188856836

وب سایت: drnajafbeygi.com

اینستاگرام: www.instagram.com/drnajafbeygi

کلینیک دکتر نیلفروش زاده (جردن)

کلینیک دکتر نیلفروش زاده یکی از بهترین مراکز کاشت مو در تهران می باشد.

دکتر نیلفروش زاده متخصص پوست و مو هستند. و در انگلستان فلوشیپ پیوند مو، لیزر و جراحی پلاستیک را به پایان رسانده اند. ایشان در سال 1374 جراحی پیوند مو با روش استاندارد را آغاز نمود. پس از آن به روش مینی گرافت روی آورد و در نهایت در سال های اخیر به از روش میکروگرافت و واحد فولیکولار استفاده می نماید.

در این کلینیک با بررسی شرایط پوست و بافت منحصر به هر فرد بهترین روش و تکنیک را پس از معاینه پیشنهاد می دهد. در کنار مهارت و تخصص کاشت مو، وجود زیبایی شناسی در پزشک موجب می گردد تا با در نظر گرفتن مدل مویی که مناسب فرد است، کاشت انجام شود.

از بروزترین متدها، کاشت مو به کمک سلول های بنیادی می باشد که تیم تحقیقاتی دکتر نیلفروش زاده در این خصوص فعالیت های مفید و بزرگی داشته اند.

کاشت مو در این کلینیک توسط متخصص و در شرایط کاملا استریل و مناسب انجام می گردد. که از مهم ترین فاکتورهای انتخاب مرکز کاشت مو به شمار می رود.

کلینیک دکتر نیلفروش زاده

آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، تقاطع میرداماد، نبش کوچه عمدی، پلاک 67

تلفن: 02188781090

وب سایت: www.nilforoushzadeh.clinic

اینستاگرام: www.instagram.com/nilforoushzadeh.clinic

کلینیک رویان (قیطریه)

کلینیک تخصصی پوست و مو رویان سلامت یکی از مراکز به روز و پیشرفته در ایران می باشد. در این کلینیک از تکنولوژی و تجهیزات مدرن و دارای تائیدیه و کادر پزشکی و درمانی متخصص استفاده می گردد.

کاشت مو به روش SuperFue Plus از جدیترین و بروزترین متدهای دنیا می باشد که به صورت انحصاری در اختیار گروه پزشکی رویان سلامت قرار گرفته است. همچنین از دیگر تکنیک های این کلینیک روش Super Fue می باشد.

با کمک این تکنیک های مدرن در ابتدا با اسکن و آنالیز بانک مو گرافت های چند ریشه ای و ضخیم شناسایی و مشخص می شود. این اقدام موجب افزایش کیفیت کاشت و سالم ماندن گرافت ها تا 95 درصد می گردد. تفاوت plus در این است که قطر پانچ هنگام برداشت قابل تغییر است که موجب می شود که علاوه بر گرافت های چندتایی، گرافت های تکی و با قطر کم هم امکان برداشت داشته باشند. این ویژگی موجب می شود که علاوه بر برداشت تعداد بیشتر گرافت و پرپشتی مو، بانک مو ترمیم بهتری داشته و نمای پشت سر پوشش بهتری داشته باشد. همچنین طراحی خط رویش لیزری با توجه به آناتومی چهره فرد که موجب طبیعی تر بودن ظاهر خط رویش می گردد.

لازم به ذکر است بانک مو هر فرد سرمایه وی محسوب می گردد و چنانچه از این سرمایه به درستی و با اصول استفاده نشود، متاسفانه دیگر سرمایه ای برای آینده باقی نمی ماند. بدین منظور حتما به مراکز پزشکی و دارای تائیدیه و مجوز مراجعه نمایید.

کلینیک رویان

آدرس: تهران، قیطریه، تقاطع قیطریه و اندرزگو، کوچه کیارنگ، انتهای کوچه خسروی جنوبی، پلاک 25

تلفن: 02141936-02122885890

وب سایت: royan.clinic

اینستاگرام: www.instagram.com/royan.clinics.group

دکتر سعیدرضا یوسف (الهیه)

دکتر سعیدرضا یوسف جراح و متخصص پوست و مو به عنوان یکی از متخصصین مجرب در امر کاشت مو در افراد دارای کاشت ناراضی، افراد دچار سوختگی، دارای بانک موی ضعیف شناخته می شود. این پزشک دارای مدرک SFA استرالیا و همچنین مولف و مترجم تعداد بالایی کتاب در زمینه پزشکی می باشد. دکتر یوسف مدیر بخش پوست بیمارستان بهارلو می باشد.

دکتر سعیدرضا یوسف

آدرس: تهران، الهیه، خیابان فرشته، خیابان مریم شرقی، خیابان امیر، برج SMP، طبقه دوم، واحد B

تلفن: 02122050770

اینستاگرام: www.instagram.com/kashtemoo.dryousef

مرکز کاشت مو غرب تهران

کلینیک تندیس (شهرک غرب و فرمانیه)

کلینیک تندیس از جمله کلینیک های با قدمت و سابقه درخشان در کاشت مو می باشد. در زمینه کاشت مو ابرو دارای 22 سال سابقه می باشد.

در این کلینیک کلیه روش های کاشت مو از جمله تکتیک fut,sut,fue, super fue و... انجام می پذیرد. با توجه به نوع ریزش مو و حجم موی سر فرد پس از معاینه موثرترین و مناسب ترین تکنیک انتخاب می شود.

در این کلینیک می توانید از خدمات روش های نوین اتوماتیک (میکروگرافت) نیز بهره گرفته می شود. که این موجب می شود برداشت سالم ترین موها از بانگ مو صورت گیرد و درنتیجه کاشت موی موفق تری داشته باشد.

کلینیک تندیس

آدرس کلینیک شهرک غرب: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، ربروی پمپ بنزین دادمان، ابتدای خیابان جهاد، طبقه 2، واحد 6

تلفن: 02171014

آدرس کلینیک فرمانیه: تهران، فرمانیه، خیابان لواسانی غربی، جنب مجتمع اداری و تجاری روشا، پلاک 215، واحد 5 و 6

تلفن: 02122720124

وب سایت: clinictandis.com

اینستاگرام: www.instagram.com/clinic.tandis.official

کلینیک آتریسا (پونک)

کلینیک آتریسا با بهره مندی از کادر درمانی متخصص به عنوان یکی از مراکز معتبر شناخته می شود. در این کلینیک با بهره برداری از تکنیک های Fit و Fut توسط تیم با تجربه و در محیطی کاملا استریل کاشت مو و ابرو انجام می پذیرد. انتخاب روش مناسب پس از معاینه و بررسی بانک مو و تراکم موها انجام می پذیرد.

کلینیک آتریسا

آدرس شعبه پونک: بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از پل همت، نبش خیابان اسلامیان (گلستان شرقی)، ساختمان قصر، پلاک 283، طبقه 2، واحد 5

آدرس شعبه امیرکبیر: تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بین خیابان کاج و هاشم زاده، پلاک 195

آدرس شعبه ظفر: تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان دستگردی غربی (ظفر)، پلاک 386

تلفن: 02145856

وب سایت: atrisaclinic.com

اینستاگرام: www.instagram.com/atrisaclinic

کلینیک رز (صادقیه)

در کلینیک رز کاشت مو به روش Fit و Fut و یا بصورت ترکیبی برای نتیجه دهی مطلوب تر انجام می پذیرد. در این کلینیک با بهره گیری از گروه متخصص پس از معاینه بررسی شرایط بانک مو مشاوره لازم جهت کاشت انجام می گردد.

کلینیک رز

آدرس: تهران، ضلع شمالی مترو صادقیه، خ ولیعصر، خ طاهریان، پلاک 58، طبقه اول

تلفن: 02148679

وب سایت: roz-clinic.com

اینستاگرام: www.instagram.com/roseclinic

مرکز کاشت مو مرکز تهران

دکتر عزت الله علیخانی (یوسف آباد)

دکتر عزت الله علیخانی مدرک دوره ی مراقبت پوست و موی خود را از دانشگاه کیگ کالج لندن دریافت نموده و همچنین سایر دوره های مرتبط را در خارج از ایران گذرانده است که شامل:

گواهینامه کاشت مو از آکادمی پزشکی زیبایی شناسی آمریکا

گواهینامه انجمن سلول های بنیادی

و...

بدین منظور از ایشان می توان به عنوان یکی از بهترین پزشکان کاشت مو در تهران نام برد. در کلینیک ایشان انواع تکنیک های Fut و Fit و یا ترکیبی جهت کاشت بهره برده می شود.

دکتر عزت الله علیخانی

آدرس: تهران، خیابان فتحی شقایقی، بین چهارراه یوسف آباد و چهل ستون، ساختمان پزشکان سبز، پلاک 50، همکف، واحد 2

تلفن: 02188701966

وب سایت: www.dralikhany.com

اینستاگرام: www.instagram.com/dralikhany

کلینیک آوینا (ونک)

در کلینیک آوینا واقع در ونک انواع روش های کاشت مو از جمله تکنیک های Fut و Fit استفاده می گردد. از جمله ویژگی های کلینیک معتبر و مناسب برای کاشت تیم متخصص و حرفه ای، بهره مندی از انواع تکنیک ها، استفاده از ابزار بروز و حرفه ای می باشد. این موارد در خصوص کلینیک آوینا صدق می نماید.

کلینیک آوینا

آدرس: تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21، پلاک 23

تلفن: 02188787439-09120434397

سایت: clinicavina.com

اینستاگرام: www.instagram.com/clinicavina

مرکز کاشت مو شرق تهران

کلینیک ایرانیان (تهرانپارس)

کلینیک ایرانیان با بهره مندی از شعب مختلف در نقاط گوناگون تهران و ارائه انواع خدمات زیبایی پوست و مو یکی از مراکز معتبر کاشت مو در تهران می باشد. این کلینیک از تیم متخصص جهت کاشت مو؛ ابرو، ریش استفاده می نماید. همچنین از انواع تکنیک های بروز جهت کاشت مو استفاده می نماید.

کاشت موی سر در کلینیک ایرانیان با جدیدترین تکنیک ها و همچنین بالاترین تراکم ممکن و خط رویش طبیعی به همراه ضمانت نامه ارائه می گردد. همچنین کاشت ابرو با خواب طبیعی و و امکان اصلاح و آرایش ریش و ابرو در این کلینیک میسر می گردد.

کلینیک ایرانیان

آدرس: فلکه اول تهران پارس، خیابان رشید جنوبی، تقاطع خیابان حسینی، پلاک 42، طبقه اول واحد 2

تلفن: 02177297979

سایت: iranianclinic.com

اینستاگرام: www.instagram.com/iranianclinic

چگونه بهترین کلینیک کاشت مو را انتخاب کنیم؟

داشتن برخی اطلاعات در خصوص انتخاب کلینیک کاشت مو به شما کمک می نماید علاوه بر دریافت نتیجه دلخوله از کاشت، از هدر رفتن هزینه و همچنین به خطر افتادن سلامتی خود جلوگیری نمایید.

همانطور که می دانید برای کاشت مو نیاز به بانک مو قوی دارید. در واقع بانک موی شما تعیین کننده تراکم و کیفیت کاشت مو می باشد. بانک مو عموما ناحیه پشت سر می باشد. لازم به ذکر است موهای بدن به سبب ضعیف بودن ریشه مناسب استفاده به عنوان بانک مو نیستند و اگر از این موها استفاده شود به مرور شاهد ریزش و عدم جوابگیری مثبت خواهید بود.

بانک موی سر محدود است و اگر در مراکز نامعتبر از این بانک مو استفاده نمایید و در واقع آن را هدر دهید این امکان وجود دارد که در آینده دیگر نتوان از بانک مو استفاده نمود. بنابراین توصیه می شود در انتخاب کلینیک دقت کافی را به خرج دهید. جهت بررسی کلینیک به موارد زیر دقت نمایید.

 • بررسی مجوز کلینیک و مدارک پزشکی متخصص
 • استفاده از بروزترین تجهیزات و تکنولوژی ها در کلینیک
 • بررسی سابقه کاری کلینیک و نمونه کارها
 • برخورد حرفه ای و مناسب

با تجربه ترین و بهترین دکتر کاشت مو در تهران کجاست؟

پزشک با تجربه ابتدا پوست و موی فرد را مورد بررسی و معاینه قرار می دهد و سپس روش مناسب وی برای کاشت را توصیه می نماید. تکنیک و مهارت در نتیجه کاشت و تراکم و جلوه طبیعی خط رویش مو موثر می باشد. از جمله کلینیک ها و پزشکان با تخصص و تجربه بالا می توان به موارد زیر اشاده نمود.

 • کلینیک کاشت مو دکتر آرش نجف بیگی
 • کلینیک کاشت مو دکتر نیلفروش زاده
 • کلینیک کاشت مو رویان سلامت

اطلاعات کلینیک های ذکر شده، آدرس و تلفن در مطالب بالا ذکر گردیده است. در این کلینیک های از بروزترین و آخرین تکنولوژی ها استفاده می گردد که علاوه بر کیفیت کاشت بالا و طبیعی بودن، در برداشت اتوماتیک و دقیق دستگاه ها امکان آسیب به گرافت ها بسیار ناچیز می باشد.

ویژگی های بهترین مرکز کاشت مو در تهران

 • دارای مجوز رسمی
 • دارای تیم متخصص و حرفه ای
 • بهره مندی از انواع تکنیک ها
 • مشاوره مناسب و ارائه خدمات مطابق با ویژگی و شرایط هر فرد
 • محیط تمیز و استریل
 • بهره مندی از تجهیزات جدید
 • اخلاق حرفه ای و مسئولیت پذیرانه
 • سابقه کاری درخشان و درصد بالای رضایت مراجعین
این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 8869  |
 3.87   از   5/00   از تعداد   15   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs